Yritystehdas

Yritystehdas tarjoaa opiskelijoille, henkilökunnalle ja tutkijoille matalan kynnyksen kontaktipisteen yrittäjyyteen liittyvissä asioissa. Yritystehtaaseen kannattaa tutustua jo opintojen aikana, koska yrittäjyys on, ja tulee tulevaisuudessa vielä vahvemmin olemaan, yksi työllistymisvaihtoehto jokaiselle.  

Yritystehdas tarjoaa monenlaista sparrausapua ja tietoa aina yrityksen ideointivaiheesta liiketoiminnan kasvattamiseen ja vakiinnuttamiseen saakka. Lisäksi asiakkaamme voivat vapaasti hyödyntää Yritystehtaalla olevaa oppilaitosten yhteistä tilaa ideointiin ja verkostoitumiseen, tiimityöskentelyyn ja palavereihin. Lisätiedot tilasta ja toimijoista Yritystehtaan yhteyshenkilöiden kautta.

Laskututustiedot:

Toivomme, että laskut lähetetään ensisijaisesti verkkolaskuna, alla olevana osoitteeseen:

Verkkolaskuosoitteemme on:

Operaattori Verkkolaskuosoite OVT-tunnus:
OpusCapita Group Oy - Itella (003710948874)
003728689508 003728689508

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Jyväskylän Yritystehdas Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 91288
00063 LASKUNET


Henkilöstö

Elina Ylikoski

Toimitusjohtaja
Elina@cocampus.fi
+358 40 5509393

Iiris Asunmaa

Yhteisökoordinaattori
Iiris@cocampus.fi
+358 40 0803171

Paula Ylipulli

Äitiyslomalla
Yhteisökoordinaattori

Kalle Jokinen

Viestintäsuunnittelija
Kalle@cocampus.fi
+358400889536

Pasi Teräväinen

Startup asiantuntija
Pasi@cocampus.fi
+358 40 767 0376

Niina Helin

Yrittäjyysasiantuntija
Niina@cocampus.fi
+358 40 341 5850

Juha Tuulaniemi

Innovaatioasiantuntija,
juha@cocampus.fi
+358 40 0870699